Služby

AKÉ SLUŽBY PONÚKAMe?

Design obchodných priestorov

Otvárate nové priestory, alebo potrebujete obnoviť, zviditeľniť tie staré? V tom prípade Vám pomôžeme s návrhom a realizáciou nového dizajnu či už exteriéru alebo interiéru a tým zabezpečíme jedinečný vzhľad Vašej prevádzky.

Reklamný textil a reklamné predmety

Reklamné predmety sú drobnosti, ktoré vďaka svojej využiteľnosti, potešia každého. Tričká, hrnčeky, USB kľúče, perá, tašky, kalendáre či diáre. Nájdeme pre vás najvhodnejšie prevedenie, ktoré „oblečieme“ do vašich farieb.

Grafické práce

Rovnako ako výroba reklamy aj grafické práce sú našou dennou náplňou. Od doladenia drobných nedostatkov vo Vašej grafike až po vytvorenie novej grafiky, loga, dizajnu alebo grafického návrhu prakticky na čokoľvek.

Polepy áut

Máte osobné vozidlá, dodávky či kamióny, ktoré chcete obliecť do firemných dresov? Robíme polepy áut všetkých veľkostí – od textov cez obrázky až po celopolep.

3D nápisy a svetelná reklama

Pamätáte si, ako bol svet v úžase, keď sa objavila prvá 3D hra? Hoci sa odvtedy veľa zmenilo, 3D nápis, logo či text upúta aj dnes. Okrem toho ľudí vždy priťahovalo svetlo a dodnes sú okúzlení nočnou oblohou. Svetelná reklama si v momente získa vašu pozornosť. Okrem štandardných tvarov pre vás pripravíme aj netradičné svetelné totemy v tvare vášho loga či ponúkaného tovaru. Pripravíme pre vás 3D realizácie, ktoré zvládnu interiér aj exteriér.

Reklamné tabule a plachty

Potrebujete označiť sklad či prevádzku alebo zaujať potenciálnych zákazníkov? Reklamné tabule a plachty sú to, čo hľadáte. Sami si vyberiete rozmery aj prevedenie. Ak neviete, spoločne nájdeme najvhodnejšie riešenie.

Tlač

Vytlačíme pre Vás vizitky, letáky, bannery, fólie, tapety, samolepky, katalógy, plagáty, brožúry a mnoho iného. Spoločne vyberieme najlepší formát, nosič aj prevedenie tlače.

Prenájom vonkajšej reklamy

Billboardy, megaboardy, citylighty, informačné aj navigačné systémy. Spolupracujeme s agentúrami po celom Slovensku a vieme pre vás zabezpečiť akýkoľvek nosič na vami vybranom mieste. Prenájom vonkajšej reklamy berieme komplexne – zabezpečíme celú kampaň od návrhu grafiky až po vytipovanie najlepších miest.

Orientačné a výstavné systémy

Nikto nechce byť stratený, ani vaši návštevníci. O správny smer vašich zákazníkov či partnerov sa postarajú orientačné systémy. Naopak, na eventoch chce byť každý videný. Vyrobíme pre vás výstavné systémy, vďaka ktorým vás ľudia všade nájdu.

Návrat hore